Serdecznie zapraszamy wszystkich Singli do wspólnej bezalkoholowej zabawy, która odbędzie się 22.02.2020 r w Osiedlowym Domu Kultury ul. Gronowa 57, Leszno.
Jeśli brakuje Wam tańców do białego rana w gronie ludzi o podobnych wartościach to koniecznie musicie być z nami.

Każda z imprez tanecznych jest też doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Nie ukrywamy, że kilka z nich zakończyło się już ślubami.
Zabawę rozpoczynamy o godz.20.00 kończymy o 2.00 – istnieje możliwość przedłużenia zabawy.

Koszt uczestnictwa to 55 zł. Tą opłatą pokrywamy koszt wynajmu sali, DJ, opłatę ZAIKS, bufet kawowy, drobne przekąski, zimne napoje. Jeśli ktoś chciałby się z nami pobawić a nie może sobie pozwolić na opłatę prosimy o kontakt mailowy: akademiamilosci.leszno@gmail.com

Jeśli macie ochotę będziemy wdzięczni za przyniesienie ze sobą drobnych przekąsek, sałatek, kanapek, upieczonego ciasta itp.

Tradycyjnie zapewniamy wyśmienitą zabawę, doborowe towarzystwo, wyjątkową oprawę muzyczną.

Bardzo nam zależy, aby zapewnić odpowiednia ilość mężczyzn w stosunku do kobiet. Maksymalnie 40:60 proc. Dysponujemy 80 miejscami, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów. Kto pierwszy ten lepszy.

Będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc w udostępnianiu wydarzenia oraz polubienie naszego fanpage: https://www.facebook.com/AkademiaMilosci2019/