Już 15.02.2020r. zapraszamy Was na Walentynkowo-Baśniowy Bal Karnawałowy.
Jego data została wybrana specjalnie z myślą o singlach, którzy w ten dzień obchodzą swoje święto 😉
Jednocześnie Bal wieńczy kolejną edycję Akademii Miłości dla Singli.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy w niej uczestniczyli oraz ją tworzyli.Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich singli, par oraz małżeństw w wieku 23-48lat, które pragną bawić się w dobrym, kulturalnym towarzystwie bez używek.
Spotykamy się 15.02.2020 o godz.20.00 w sali na os.Bohaterów II Wojny Światowej 88 przy kościele Nawiedzenia NMP. Najprawdopodobniej Bal poprzedzi Msza Św. o godz.19.00 na którą zapraszamy również Waszych przyjaciół, rodziny i wszystkie bliskie osoby.

Poniżej zajdziecie dokładne szczegóły naszego Baśniowego Balu Karnawałowego.
Co ważne 🙂 Po raz pierwszy zapraszamy abyście podjęli wyzwanie i na bal przybyli w przebraniu(nie jest to wymóg)kojarzącym się z bajkami lub baśniami(prosimy o wybór pozytywnych postaci ;))
Natomiast jeśli nie macie ochoty się przebierać prosimy aby przybyć w strojach eleganckich.
NA balu odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Jeśli będziecie potrzebowali namiarów na fajne i tanie wypożyczalnie kostiumów służymy pomocą 🙂

Informujemy również, że Bal jest zabawą katolicką zatem tradycyjnie rozpoczynać będziemy krótką modlitwą.
Kończymy o godz.4.00
O doskonałą oprawę muzyczną oraz integracje zadbają profesjonaliści 🙂
Organizator zapewnia pięknie udekorowaną salę, wspaniałą zabawę, profesjonalną oprawę muzyczną, bufet kawowy, pyszną ciepłą kolację, napoje ciepłe oraz zimne bezalkoholowe, drobne przekąski, lampkę wina musującego na powitanie, gorącą zupkę po północy.
Koszt Balu przy zapisach do końca stycznia 110zł. Po tym terminie 120zł.
Pytania: poznajludzi@wp.pl

Sugerowana zabawa bezalkoholowa. Organizator poza lampką szampana nie zapewnia alkoholu. Osoby, których zachowanie będzie budziło niepokój mogą zostać wyproszone przez organizatorów bez zwracania kosztów zabawy.
Jeśli ktoś z Was chciałby się włączyć w pomoc podczas przygotowań zapraszamy do wpisu w formularzu.
Potrzebujemy pomocy przy tworzeniu dekoracji, strojeniu sali(czwartek 13.02 od godz.18 oraz 15.02 od rana).
Szczególnie mile widziane kreatywne osóbki 😉 Będziemy ogromnie wdzięczni. W przypadku włączenia się w pomoc możliwość zwolnienia z części opłaty ale tylko w przypadku wcześniejszego zdeklarowania.
Spotkanie integracyjno-organizacyjne dotyczące Balu odbędzie się 2.02 w Cafe Misja po Mszy Św. wieczornej 🙂 Będzie ono też doskonałą okazją aby poznać się przed zabawą 🙂

Bal Akademii Miłości dla Singli to nie tylko gwar, tłok i szaleństwo roztańczonych par, tonących w mroku sali balowej, to także cisza, spokój i czas na wzajemne rozmowy w gronie wyjątkowych osób, wśród pięknych dekoracji, oświetlonych romantycznym blaskiem świec. Podczas tego niezwykłego wieczoru każdy znajdzie miejsce dla siebie.
Komnata przypominająca salę balową w zamku oraz świetna muzyka na pewno przypadnie do gustu miłośnikom tańca. Piękne Damy zabłyszczą swoimi tanecznymi kreacjami, a Dżentelmeni, po rycersku, będą musieli dzielnie dotrzymywać im kroku podczas tańca.