Kochani!

Już 9 listopada 2021 r. (wtorek) startujemy z 10 edycją Akademii Miłości dla Singli w Poznaniu, na którą serdecznie Was zapraszamy.

Wreszcie będzie okazja rozwinąć się w obszarach osobowości, relacji, duchowości, wykształcenia i pracy oraz fizyczności.

Proponujemy Wam dwie formy udziału w zajęciach. Stacjonarną odbywającą się w wyznaczone wtorki o godz. 19.00 oraz w formie online. Zarówno w jednej jak i drugiej formie będziecie mieć dostęp do tzw. tajnej grupy na Facebooku, na której będziemy publikować dodatkowe wydarzenia i spotkania integracyjne. Również na tej grupie będziecie mogli się lepiej poznać 😉

Koszt udziału to 269 zł forma stacjonarna lub 100 zł forma niestacjonarna.Tym razem jednak Akademia Miłości będzie trwała cały rok (do maja 2022), czyli nie płacicie już za jeden, lecz dwa semestry.

Co ważne w przypadku formy stacjonarnej mamy dla Was małą promocję:) Dla uczestnika, który zachęci do zapisu nową osobę, która jeszcze nigdy nie brała udziału w Akademii Miłości koszt uczestnictwa będzie wynosił 180zł. Warunkiem jest aby w polu “Uwagi dodatkowe” osoba polecająca znajomego wpisała jego/jej nazwisko natomiast osoba polecona wpisała nazwisko polecającego 🙂

Wpłaty pozwalają nam na pokrycie kosztów wynajmu sali, prelegentów, zorganizowania kawiarenki, zwolnienie z opłat osób pomagających w organizacji oraz tych którzy na takie koszty nie mogą sobie pozwolić.
Z całego serca dziękujemy.