Jeżeli czujesz potrzebę zrobienia czegoś dobrego dla siebie, to masz do tego idealną okazję. Na początek zapraszam na trzy grudniowe spotkania 15-minutowe online, podczas których aktywujemy ciało do pracy, dodamy sobie energii i polepszymy sprawność dzięki prostym ćwiczeniom, które możemy wykonywać każdego dnia, nie wychodząc z domu.

Pierwsze spotkanie 08.12 o godz. 18. Będziemy spotykać się w każdy wtorek. Obowiązuje formularz zapisów.

Zajęcia mające na celu wzmocnienie centralnych partii ciała oraz zwiększenie mobilności kręgosłupa. Zajęcia uczą prawidłowych nawyków ruchowych, uelastyczniają ciało, a także działają prewencyjnie w bólach kręgosłupa, a przy regularnym treningu niwelują go. Zajęcia zdrowy kręgosłup pozwalają także na wyciszenie, zrelaksowanie nie tylko ciała, ale i umysłu.

Podczas treningu wykonujemy ćwiczenia wzmacniające, stabilizujące, równoważne oraz oddechowe, nauczymy się prawidłowej postawy ciała Zajęcia prowadzone są w wolnym tempie, każdy może wziąć w nich udział bez względu na swoje doświadczenie treningowe lub jego brak.

Alicja Frankowska – pasjonatka tańca oraz fitnessu. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp., pracuje na tej samej Uczelni – w Poznaniu, obecnie spędza czas ze swoją czteromiesięczną córeczką. Instruktorka Fitness, Aqua Fitness z 9-letnim doświadczeniem. W ostatnich latach skierowała swoją działalność na formy prozdrowotne, tj. zdrowy kręgosłup, Body Balance, Profilaktyka Zdrowotna 50, Aqua Gimnastyka.

Wszystkich chętnych do udziału prosimy o rejestrację przez poniższy formularz