We worek 6 października, w kościele p.w. Św. Kazimierza w Lesznie odbędzie się spotkanie z Panem Jackiem Pulikowskim. Po wieczornej Mszy Św. wygłosi prelekcję pt. “Wszechświat kobiecości, normalność męskości”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00.

Będzie to pierwszy wykład w ramach II edycji Akademii Miłości dla singli w Lesznie, na który zapraszamy wszystkich chętnych 🙂 Wstęp wolny!

Dr Jacek Pulikowski – niekwestionowany autorytet dla wielu małżeństw, rodzin, a także osób planujących założyć rodzinę. W niezwykle ciekawy oraz humorystyczny sposób dzieli się swym ogromnych doświadczeniem z zakresu relacji mężczyzny i kobiety oraz poradnictwa małżeńskiego.

Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci, zawodowo dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek z serii: Jak wygrać…

Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami.

Znany z tego, że nie owija w bawełnę. Na wykładzie przedstawi nam dwa światy: niezgłębiony przez mężczyzn wszechświat kobiecości oraz współczesny męski świat. Mimo tego, że problemy damsko-męskie są niezwykle złożone, Pan Jacek Pulikowski, potrafi dotrzeć do sedna sprawy w niezwykle obrazowy, lekki i przepełniony humorem sposób.

🙂

Wykład na długo zapadnie Wam w pamięć, a tematy na nim poruszane skłonią do refleksji nad miejscem płci we współczesny świecie i przemyśleń co tak naprawdę jest ważne.

🙂

godz. 18.00 Msza Św.

godz. 19.00 Spotkanie

adres: Kościół p.w. Św. Kazimierza, Al. 3 maja 9a, Leszno

https://www.facebook.com/events/270818510593849/