Edynburg, miasto tętniące historią, dzisiejsza stolica Szkocji oraz jedno z najpiękniejszych miejsc, w których do tej pory byłam 🙂
Jest miastem wyjątkowym mającym w sobie wiele tajemnic i niespodzianek.
Tym razem chciałabym sprawić, że poczujecie cudowny i magiczny klimat świąt jeszcze zanim one nadejdą. Zapach choinek, grzanego wina, piernika i świątecznych przysmaków to coś co z pewnością na długo pozostanie w Waszej pamięci.
Z góry uprzedzamy, że wyjazd dla lubiących zwiedzanie, piękne widoki i miejsca pachnące świąteczną atmosferą.

Zapisy:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehR079HJ2gbXxqq7f3f54TCoGCnFQAdcCrhYd5KRW79EtDwA/viewform

Docelowa grupa to 10-15 osób ze względu na małą dostępność noclegów. Śpimy w hostelu w centrum pokoje kilkuosobowe gdyż będziemy spędzać tam tylko trzy noce a chcemy ograniczyć koszty. Poza tym stawiamy na integrację. Sami przekonacie się jak pozytywnych ludzi można poznać na tego typu wyjazdach.
Luksusów nie będzie ale z pewnością ekipa pozytywnych ludzi i mnóstwo pięknych wspomnień jak podczas każdego naszego wyjazdu.

Co ważne wylatujemy z Poznania rano w piątek i wracamy 9.12 przed południem również do Poznania.
Mamy pełne 3 dni na zobaczenie wszystkich pięknych miejsc. W planach zwiedzanie: Zamek w Edynburgu, Royal Mile, Muzeum Narodowe Szkocji, Holyrood Park i Arthur’s Seat, Edinburgh Old Town,, Princes Street Gardens, Calton Hill, Dean Village i na co nam jeszcze czas pozwoli 🙂 A wieczorki integracyjnie przy grzanym winie i pogaduchach 😉
Koszt wyjazdu: 699zł płatny w ratach jeśli ktoś chce. Koszt obejmuje noclegi ze śniadaniem, lot w obie strony, transfery z i do hostelu, ubezpieczenie podróżne, opieka licencjonowanego pilota, niespodziankę 😉 Zastrzegamy, że zapisy im szybciej tym lepiej gdyż ceny biletów lotniczych z czasem mocno idą w górę.
Gwarantujemy, że ten wyjazd na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Mroczne zamczysko górujące nad miastem i bajkowy pałac w otoczeniu ruin; przepiękne parki, zabytkowe cmentarze i wysokie na kilka pięter kamienice; schody zamiast uliczek; najbardziej tajemnicza ze wszystkich kaplic i najwierniejszy pies świata. Do tego obłędny akcent niezwykle życzliwych mieszkańców Edynburga!

Zapraszamy 🙂