Już 15.10.19 Akademia Miłości Dla Singli zawita do Szczecina po raz piąty! W tym dniu o godz. 19:15 odbędzie się oficjalna inauguracja Akademii Miłości na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie przy Alei Piastów 50 – sala 302.

Pierwsze spotkanie integracyjne uczestników Akademii Miłości odbędzie się 12.10.19. Zarezerwujcie już czas od 18:00 do 20:00. Szykujemy dla was doskonałą, lecz spokojną zabawę. Spotkanie integracyjne jest bezpłatne dla zapisanych uczestników Akademii, a dla osób jeszcze niezdecydowanych, które najpierw chciałyby nas poznać – symboliczne 5 zł za wstęp. Zapraszamy Was serdecznie!
Zapisy: https://akademiamilosciszczecin.pl/wydarzenie/spotkanie-integracyjne-12-x-2019/

A co to w ogóle jest Akademia Miłości?

Akademia Miłości została powołana nie dlatego, żeby być miejscem, w którym szuka się męża czy żony, ale żeby pomóc stać się osobą, której inni będą poszukiwać. Aby tak się stało potrzeba rozwoju na płaszczyźnie duchowej, osobowościowej, społecznej, właściwego uporządkowania przestrzeni wykształcenia i pracy oraz zadbania o swoją fizyczność. Praca i rozwój w wymienionych obszarach powoduje, ze stajemy się lepszą wersją samego siebie i przyciągamy osoby przeciwnej płci, które chcą z nami przebywać, rozmawiać, tańczyć, wyjeżdżać w góry, chodzić do kościoła, przyjaźnić się, dzielić pasję i zainteresowania.

Naszym celem jest wydobycie z Ciebie najlepszych cech osobowości, uporządkowanie i zbudowanie relacji z Bogiem oraz innymi.

Co osiągniesz uczestnicząc w Akademii Miłości:

  • wydobędziemy z Ciebie to co najcenniejsze
  • będziesz przystojniejszy/piękniejsza, bardziej pewny/a siebie
  • odbudujesz relacje z Bogiem i z innymi

Gwarantujemy, że po Akademii Miłości dla Singli będziesz najlepszą wersją samego/samej siebie.

Akademia pomaga weryfikować, umacniać i tworzyć relacje damsko-męskie Bogiem silne w oparciu o trwałe wartości jakimi są Miłość, Przyjaźń, Wierność, Zaufanie, Szacunek, Wsparcie, Zrozumienie, Współpraca, dobra Komunikacja.    

Misją Akademii Miłości jest wzrastanie do miłości, poprzez pracę nad sobą. Wspieramy uczestników w stawaniu się lepszą wersją siebie, tak by owocem naszych wspólnych starań była coraz większa zdolność do budowania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Robimy to przede wszystkim poprzez wykłady i warsztaty ze specjalistami, zadania domowe, spotkania towarzyskie i rekolekcje.    

Akademia Miłości to cykl 8 warsztatów adresowanych do osób między 23 a 49 rokiem życia.

Spotkania (konferencja, warsztaty) będą odbywać się zgodnie z terminarzem we wtorki w godz. 19:1521:45.

Po spotkaniach uczestnicy będą mieli okazję spotkać się ze sobą i swobodnie porozmawiać przy herbacie/kawie i słodkościach.  

Oprócz oficjalnych spotkań organizowane są imprezy integracyjne, m. in. wyjścia do kina, wycieczki rowerowe, spacery po Szczecinie, kręgle, bilard i inne, które cieszą się dużą popularnością. Na zakończenie organizujemy bal dla singli uczestniczących w naszej Akademii.    

Znając świadectwa osób uczestniczących w Akademii Miłości dla Singli możemy z pełnym przekonaniem napisać, że uczestnicy Akademii Miłości stają się szczęśliwsi, choć nie zawsze zmienia się ich status związku. Co ich tak uszczęśliwia? Każdego dnia dzięki pracy nad sobą stają się lepszą wersją samego siebie. My tylko dajemy dobre warunki do rozwoju i poznania rówieśników.    

A co Ty sam możesz zrobić, aby zmienić swoje życie?

ZAPISZ SIĘ NA AKADEMIĘ MIŁOŚCI DLA SINGLI!

By wziąć udział w Akademii Miłości należy zapisać się na stronie internetowej:
https://akademiamilosciszczecin.pl/zapisy/

UWAGA: CENY PROMOCYJNE TYLKO DO 15 PAŹDZIERNIKA !!!
–> Dla uczestników poprzednich edycji – 109 zł
–> Dla nowych uczestników – 139 zł     Po 15 października – 179 zł dla wszystkich chętnych.
Cena za uczestnictwo online – 55 zł

Czekamy właśnie na Ciebie!  

Ty też możesz pomóc innym zapraszając i udostępniając wydarzenie swoim znajomym.  

Wokół Ciebie jest dużo osób, które podobnie jak Ty chcą zmienić swoje życie.