DAJ SIĘ POZNAĆ!
Kochani! Wszystkich Was, jeszcze niezakochanych zapraszamy na wakacyjną integrację pod chmurką!
Wydarzenie odbędzie się 13.07.2019r. czyli w połowie pięknego, słonecznego i kwitnącego lipami miesiąca.

Integracja ma charakter katolicki i jest przeznaczona dla osób w wieku od 23 do 48 lat, mogących zawrzeć sakramentalny związek małżeństwa.

Wydarzenie rozpoczynamy Mszą Św. o dobrego męża/dobrą żonę oraz rozlanie Miłości Bożej w naszych sercach, która odbędzie się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia na ul. Szewskiej 18a, o godz. 15. Warto dodać, że jest to najstarsza świątynia lewobrzeżnego Poznania, w której to znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej.
Na Mszę Świętą zapraszamy również osoby, które nie chcą brać udziału w integracji.

Po Mszy Św. wybierzemy się wspólnie komunikacją miejską do Pyrlandparku nad Maltą, gdzie przeszkoleni przez instruktora pospacerujemy jedną, wybraną trasę linową. Będzie to wspaniała okazja, żeby rozruszać się troszkę przed kolejną częścią wydarzenia. Jeśli chcecie wcześniej zobaczyć jak wyglądają trasy linowe zapraszamy na stronkę www.pyrlandpark.pl rzygotowane są dla amatorów mocnych wrażeń 😀 Jeśli nie boisz się wysokości zapraszamy do wspólnej zabawy.
Osoby, które jednak nie będą chciały sprawdzić swoich sił na trasie linowej mogą po prostu kibicować pozostałym zawodnikom lub też dotrzeć dopiero na kolejną część integracji, jaką będzie ognisko z zabawą taneczną (również w Pyralndparku).
Trasę linową będziemy pokonywać w godzinach 16.30-18.00, natomiast ognisko z zabawą taneczną rozpocznie się o godz. 19 i potrwa tak długo aż wystarczy nam sił. Na ognisku będą zapewnione kiełbaski, pieczywo, napoje i inne przekąski. O oprawę muzyczną zadba natomiast DJ Kris, który postara się stworzyć dla nas niesamowity, wakacyjny klimat sprzyjający nawiązywaniu znajomości. Polecamy zabrać ze sobą ciepły sweterek lub kurtkę gdyż wieczór może być chłodny oraz coś przeciw naszym małym latającym “przyjaciołom” 😉
Przed ogniskiem będziemy rozdawać kolorowe opaski 🙂 Kolor prawdę Ci powie- Jeśli szukacie swojej drugiej polówki, CZERWONA opaska będzie dla Was idealna. Jeżeli szukacie przyjaźni lub pozytywnych ludzi,chcecie miło spędzić czas- wybierzcie opaskę w kolorze NIEBIESKIM. BIAŁA opaska przeznaczona będzie dla osób, które niczego nie szukają 🙂

Koszt całej integracji to 99 zł.
Istnieje możliwość uczestnictwa tylko w wybranym punkcie programu, wtedy koszt wynosi kolejno:
30 zł- przejście trasy linowej
69 zł-ognisko z zabawą taneczną

Wakacje nadchodzą już wielkimi krokami, nie zwlekajcie i dajcie sobie szansę poznania nowych, wyjątkowych ludzi! Możemy Was zapewnić, że czas spędzony z nami zaowocuje wspaniałymi, wartościowymi znajomościami.