Drogie Panie oraz Drodzy Panowie…
Pragniemy Was serdecznie zaprosić do uczestnictwa w Balowej Podróży dookoła Świata kończącej VII edycję Akademii Miłości dla Singli. Bal odbędzie się 15.06.2019 w sali przy kościele Nawiedzenia NMP na os.Bohaterów II Wojny Światowej 88. Koszt 89zł.
Zabawę poprowadzą znani i lubiani Mr & Mrs Najder 😀
Obserwujcie uważnie gdyż co jakiś czas będziemy wrzucać zdjęcia i filmiki z rewelacyjnych zabaw, które mieli już okazję prowadzić 😀
Rozpoczynamy o godz.20.30 i bawimy się do rana 😉

Dla osób, które chciałyby się troszeczkę wcześniej spotkać organizujemy od godz.18.00 Szybką Randkę(dodatkowy koszt 20zł)
Bawimy się do białego rana 🙂
Zapewniona będzie zimna i ciepła płyta na szwedzkim stole.

Zapisy wyłącznie poprzez formularz
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7a2XgGkrnfH8wWq_H93Rvs5SLv1f2SAgPJUZhniTg_axXvQ/viewform

Niech ten magiczny wieczór dostarczy Wam wrażeń, o których będziecie pamiętać jeszcze przez długi czas.

Bal przeznaczony jest dla Singli, par oraz małżeństw w wieku od 23 do 48 lat.
Zapisy trwają ostatecznie do 30.05.19 lub do wyczerpania miejsc.
Zastrzegamy, że bal jest imprezą kulturalną, katolicką i prosimy o umiar w spożywaniu napojów procentowych. Osoby zachowujące się niewłaściwie mogą zostać wyproszone przez organizatorów.
Obowiązuje strój elegancki.

Bal Akademii Miłości dla Singli to nie tylko gwar, tłok i szaleństwo roztańczonych par, tonących w mroku sali balowej, to także cisza, spokój i czas na wzajemne rozmowy w gronie wyjątkowych osób, wśród pięknych dekoracji, oświetlonych romantycznym blaskiem świec. Podczas tego niezwykłego wieczoru każdy znajdzie miejsce dla siebie.
Komnata przypominająca salę balową w najlepszym zamku oraz świetna muzyka na pewno przypadnie do gustu miłośnikom tańca. Piękne Damy zabłyszczą swoimi tanecznymi
kreacjami, a Dżentelmeni, po rycersku, będą musieli dzielnie dotrzymywać im kroku podczas tańca.

Pytania mailowo: balakademia@gmail.com
Koszt biletów pozwala nam pokryć opłatę za wynajęcie sali, oprawę muzyczną, ZAIKS, dekoracje, przygotowanie sali, catering, zorganizowanie bufetu kawowego, nagrody w konkursach, organizację kwestii niezbędnych do powstania wydarzenia.